Bakalaureuseõpe
Tallinna Ülikooli õppima asudes saad valida üle 40 päeva- ja sessioonõppe eriala vahel. Leia sobiv eriala ja tule Tallinna Ülikooli!
Vaata erialasid Vaata rakenduskõrghariduse erialasid
Vastuvõtuks avatud õppekavade loetelu ja vastuvõtutingimused 1. ja 2. astmel 2025/2026. õppeaastal
2025/2026. õa sisseastumise ajakava
06.01.2025 |
Algab avalduste esitamine infosüsteemis SAIS võõrkeelsetele bakalaureuseõppe õppekavadele |
16.06.2025 |
Avalduste esitamine infosüsteemis SAIS kõrghariduse 1. astme eestikeelsetele õppekavadele. NB! Kohapeal on avaldust võimalik esitada kuni 30.06 kell 12 vaid eelneval kokkuleppel, kirjutades vastuvott@tlu.ee. |
30.06.2025 kell 12.00 | Lõppeb avalduste esitamine |
01.07–14.07.2025 | Vastuvõtueksamid eestikeelsetel õppekavadel. Võõrkeelsetel õppekavadel toimuvad vastuvõtueksamid kord kuus alates kandideerimisperioodi teisest kuust. |
15.07.2025 | Avalikustatakse vastuvõetute nimekirjad (õppekohtade pakkumine) |
18.07.2025 |
Õppetööle registreerumise esimene tähtaeg (neile, kellele pakuti kohta 15. juulil). |
15.08.2025 | Õppelepingu sõlmimise viimane tähtaeg |
19.08.2025 | Õppekohtade täitmise tähtaeg |
Kõige tähtsam info vastuvõtu kohta
- Bakalaureuse-, rakenduskõrghariduse- või integreeritud õppesse kandideerijal peab olema kas gümnaasiumi või kutsekeskkooli lõputunnistus või sellele vastav kvalifikatsioon.
- Eestikeelsetel õppekavadel on nõutud eesti keele oskus vähemalt B2-tasemel, ingliskeelsetel õppekavadel on nõutud inglise keele oskus vähemalt B2-tasemel. Samuti on osadel eestikeelsetel erialadel vaja tõendada inglise keele B2-taset. Täpsemad keelenõuded on välja toodud iga eriala kodulehel. Keeletõend peab vastama Tallinna Ülikooli võõrkeeleoskuse tõendamise tingimustele ja korrale.
- Kõik kandidaadid (v.a eritingimusel kandideerijad) peavad sooritama vastuvõtueksamid ning täitma muud õppekava vastuvõtutingimused, mis on välja toodud eriala kodulehel (nt keeleoskus, motivatsioonikiri jne). Vastuvõtueksamitele on oodatud ainult kandidaadid, kes on SAISis avalduse esitanud ning kelle avalduse staatus on "lubatud sisseastumiskatsetele".
- Vastuvõtueksamina nõutud eesti keele riigieksami tulemus peab kandideerimiseks olema vähemalt 40 punkti, eesti keele kui teise keele riigieksami tulemus peab olema vähemalt 60 punkti. Kui vastuvõtt toimub 100% vastuvõtueksami põhjal, siis riigieksamite tulemused arvesse ei lähe. Seda, kas erialal on vastuvõtt 100% vastuvõtueksami põhjal või on nõutud ka riigieksami tulemused, saad vaadata siit.
- Kandidaadid, kes ei ole sooritanud riigieksameid (1996. a ja enne seda keskkooli lõpetanud, kutsekoolis või välismaal keskhariduse omandanud isikud), saavad kõrghariduse esimese astme õppekavadele kandideerides vastuvõtupunktid 100% ulatuses vastuvõtueksami tulemusest. See tähendab, et kui kandidaat on lõpetanud keskkooli 1996. a või enne seda, õppinud kutsekoolis või omandanud välismaal keskhariduse ja soovib kandideerida erialale, kus on nõutud riigieksami tulemus, siis on see võimalik ning tema puhul arvestatakse ainult vastuvõtueksami tulemust. Tingimus ei kehti 2020. ja 2021. aastal keskkooli lõpetanud üliõpilaskandidaadile, kes loobus riigieksamite sooritamisest. Kui keskkool/gümnaasium on lõpetatud pärast 1997. aastat Eestis, kuid nõutud riigieksam on sooritamata ja eriala üheks vastuvõtutingimuseks on riigieksam, siis ilma riigieksami tulemuseta kandideerida ei saa. Täpsem info on leitav siit. Kui kutsekooli lõpetanu on omal soovil teinud riigieksami(d), mis on üheks vastuvõtutingimuseks, siis arvestatakse riigieksami tulemust ja seda mittearvestada ei ole võimalik.
- Vastuvõtulävend kõrghariduse I astmel on 65 punkti. Kandidaat, kes lävendit ei ületanud, ei saa õppekohta ka juhul, kui mõni õppekoht peaks jääma täitmata.
- Eksamite kirjeldus, vorm ning ajakava pannakse ülikooli kodulehele hiljemalt 30 päeva enne avalduste esitamise algust.
- Tallinna Ülikooli on võimalik kandideerida ka eritingimustel, lisainfot leiab siit.
- Eestikeelsetel õppekavadel õppimine on tasuta (v.a mõned tasulised osakoormusega kavad), kui tudeng täidab tasuta õppe nõudeid. Võõrkeelsete õppekavade semestritasu määrab ülikooli senat ja semestritasud on välja toodud eriala lehel.
- Eestikeelsel kõrghariduse 1. astme õppekaval ei avata õpet, kui vastuvõetavate üliõpilaste arv on väiksem kui 11. Võõrkeelsel bakalaureuse õppekaval ei avata õpet, kui vastuvõetavate üliõpilaste arv on väiksem kui 10. Vastuvõtukomisjonil on õigus nende õppekavade õppekohti jagada teistele õppekavadele, kui kandidaat osutub vastuvõetuks teisele õppekavale. Eelmiste aastate vastuvõtu statistikaga saab tutvuda siin.
- Üliõpilaskandidaadil on õigus tutvuda eksamitööga, esitades sellekohane avaldus aadressile vastuvott@tlu.ee. Ülikool võimaldab eksamitööga tutvumist kolme kalendripäeva jooksul alates vastuvõtueksami või osaeksami tulemuse teatavaks tegemisest. Eksamitöid kandidaatidele ei tagastata. Ülikoolil on õigus võimaldada eksamitööga tutvumist ainult ülikoolis kohapeal.
- Õppekohad täidetakse vastuvõtueksamite tulemuste põhjal paremusjärjestuse alusel vastavalt õppekohtade või lävendi ületanute arvule. Vastuvõetute nimekiri avaldatakse SAISis. Sealt edasi on kandidaadil õigus kolme päeva jooksul teatada õpingute alustamise soovist. Vabanenud õppekohad täidetakse pingerea alusel. Viimane päev õppekohtade täitmiseks on 19. august 2025.
- Õppima asumise eeldus on allkirjastatud õppeleping, mis tuleb esitada hiljemalt 15. augustil 2025. Õppelepingu info saadetakse vastuvõetud kandidaatidele SAISi sisestatud meiliaadressile.
Avalduse esitamine SAISis
- Avaldust saab esitada sisseastumise infosüsteemis SAIS. SAIS-is avalduse esitamiseks on vaja ID-kaarti, Mobiil-ID-d, Smart-ID-d või HarID-d. Avaldust saab esitada ülikoolis kohapeal juhul, kui kandidaadil ei ole võimalik endal SAISi sisse logida. Avalduse esitamiseks ülikoolis võta ühendust vastuvõtuspetsialistiga (vastuvott@tlu.ee).
- Avalduse saab esitada kuni kahele konkursile.
- Mõnel erialal on konkursse rohkem kui üks, näiteks on erinevad konkursid, kui õpe toimub nii päeva- kui ka sessioonõppes (nt alushariduse pedagoog, eripedagoogika), kui saab õppida nii täiskoormusega kui ka osakoormusega (nt haldus- ja ärikorraldus) või kui õppekavale on mitu erinevat suunda (nt Euroopa nüüdiskeeled ja kultuurid, integreeritud kunst ja muusika). Jälgi, et esitada avalduse õigele konkursile. Pärast avalduste esitamise tähtaega ei ole võimalik enam avaldust muuta.
- Teatud õppekavadel on vaja koos avaldusega esitada motivatsioonikiri, magistritöö kavand, portfoolio, kirjalik analüüs või mõni muu dokument. Täpsed nõuded on välja toodud iga eriala kodulehel. Tutvu tingimustega aegsasti.
- SAISis kuvatakse õpingute andmeid alates 2004. aastast. Kui oled lõpetanud kooli enne 2004. aastat ning SAISis “Hariduskäigu” all puuduvad andmed, siis lisa lõpudokumentide skaneeringud avaldusele “Failide” alla.
- Juhul, kui oled selle aasta lõpetaja ning hariduskäigu all kuvab õpingute staatuseks “kehtiv”, saad siiski avalduse ära esitada. Pärast jaanipäeva värskendavad ülikooli vastuvõtutöötajad jooksvalt kandidaadi andmeid.
- Juhul, kui eesti keele B2-oskust soovitakse tõendada muud moodi kui eesti keele riigieksami, eesti keele kui teise keele riigieksami või sellega, et eelnev tase on lõpetatud täielikult eesti keeles, siis tuleb keeletõend saata aadressile vastuvott@tlu.ee.
- Juhul, kui inglise keele B2-oskus ei kajastu avaldusel, kuid õppekaval on see nõutud, tuleb tõend lisada SAISi avaldusel “Failide” alla.
- Riigieksameid hakati Eestis korraldama 1997. aastal ja kõik riigieksami tulemused tulevad riiklikest registritest SAISi avaldusele automaatselt.
Eesti keele B2-taseme tõendamine al 2025. a vastuvõtust
Eestikeelsel õppekaval on vastuvõtutingimuseks üliõpilaskandidaadi eesti keele oskus vähemalt Euroopa Keeleõppe Raamdokumendi B2-tasemel.
Eesti keele B2-taset tõendab:
- eesti keele riigieksami sooritamine (alates 2012. aastast eesti keele eksam, enne seda kirjand) positiivsele tulemusele;
- eesti keel teise keelena riigieksami sooritamine vähemalt 60 punktile;
- keskhariduse õppekeel oli 100% eesti keel (kui tunnistusel ei ole õppekeel välja toodud, siis on näha, et eesti keelt ei ole läbitud võõrkeelena);
- 2. astmele kandideerides oled läbinud eelmise taseme eesti keeles;
- Harno (varem Innove) eesti keele B2- või C1-tasemeeksami tunnistus. Eksamitulemust SAISis automaatselt ei kuvata. Digitempliga tunnistuse fail (leitav eesti.ee lehelt) tuleb saata meiliaadressile vastuvott@tlu.ee hiljemalt 30.06 kell 12.
- Eesti kõrgkoolis läbitud eesti keele aine vähemalt B2-tasemel (kehtiv 2 aastat õpingute alguseni);
- IB diplomiõppekava või Euroopa Kooli vanema kooliastme õppekava lõpetamisel postiivsele tulemusele sooritatud eesti keele eksam.
Kui vastav info SAISis avaldusel ei kajastu, saada tõend (nt keeleeksamid) või akadeemiline õiend pärast avalduse esitamist meilile vastuvott@tlu.ee. Keeletõend tuleb esitada hiljemalt 30.06.2025 kell 12.
NB! Kui soovid Harno (varem Innove) eesti keele B2- või C1-tasemeeksami tunnistusega asendada eesti keele teise keelena riigieksami tulemust, siis tuleb esitada sooritusteade ning digikonteineriga tunnistus. Elektrooniline tunnistus on kättesaadav riigiportaalist www.eesti.ee. Eesti keele C1-tasemeeksami tulemus teisendatakse vastuvõtutingimustes ja -korras kehtestatud skaalale (vt Lisa 2).
Vaata täpsemalt keeletõendite kehtivuse kohta võõrkeeleoskuse tõendamise tingimusest ja -korrast.
Juhul, kui kandidaadil ei ole millegagi tõendada eesti keele B2-oskust, siis tuleb osaleda Tallinna Ülikooli B2 testil 2. juulil kell 8 ruumis A-002. Keeletestil osalemiseks tuleb kõigepealt SAISis esitada avaldus. Keeletestile registreerib kandidaadi vastuvõtutöötaja pärast avalduse ülevaatamist ning teavitab kandidaati sellest läbi SAISi. NB! Eesti keele B2-testiga ei ole võimalik asendada eesti keele riigieksami tulemust.
Testi kirjeldus
Test kestab kaks tundi ning selle käigus hinnatakse kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust ning eesti keele struktuuri tundmist. Rääkimisoskust eksamil ei testita. Test loetakse sooritatuks, kui kandidaat saavutab vähemalt 60 protsenti võimalikust punktisummast. Eksamile tulles tuleb kaasa võtta töötav pasta- või tindipliiats. Testi ei ole lubatud kirjutada kirjutusvahendiga, mida on võimalik kustutada (näiteks harilik pliiats). Eksamile tuleb võtta kaasa kehtiv isikut tõendav dokument. Nutiseadmete ja muude abivahendite kasutamine testi ajal on keelatud.
KES PEAB OSALEMA KEELETESTIL?
- Välismaalane, kes on omandanud eelmise haridustaseme välismaal.
- Pikaajalise elamisõiguse või alalise elamisloaga isik, kes ei ole lõpetanud eestikeelset kooli ning ei ole sooritanud riigieksamit või Harno (Innove) B2 tasemeeksamit (sobib ka kõrgem tase).
- Eestlane, kes on õppinud välismaal ning ei ole sooritanud riigieksamit või Harno (Innove) B2-tasemeeksamit (või kõrgemat taset).
- 2020. või 2021. aastal keskkooli lõpetanud kandidaat, kelle õppekeel ei olnud 100% eesti keel ning ta ei sooritanud eesti keele riigieksamit.
Kui kahtled, kas pead osalema keeletestil, siis võta pärast avalduse esitamist ühendust meiliaadressil vastuvott@tlu.ee.
Sisseastumine võõrkeelesesse õppesse ja inglise keele B2-taseme tõendamine
- Kõik võõrkeelsed bakalaureuseõppe õppekavad on leitavad siit.
- Võõrkeelsel õppekaval on õppimine tasuline. Semestritasud on välja toodud erialade lehtedel.
- Võõrkeelsetel õppekavadel (v.a audiovisuaalne meedia) on lävendipõhine vastuvõtt. See tähendab, et õppekohtade arvu ei ole määratud ja vastu võetakse kõik sisseastujad, kes on määratud lävendi (bakalaureuseõppes 65 punkti) ületanud.
- Võõrkeelsel õppekaval ei avata õpet, kui vastuvõetavate üliõpilaste arv on väiksem kui 10. Vastuvõtukomisjonil on õigus nende õppekavade õppekohti jagada teistele õppekavadele, kui kandidaat osutub vastuvõetuks teisele õppekavale.
- Sisseastumisel tuleb tõendada inglise keele B2-oskust. Taset tõendavad järgmised eksamid:
Tõendi nimetus | Liik |
Minimaalne aktsepteeritav tulemus |
Kehtivus õpingute aluse ajaks |
---|---|---|---|
Inglise keele riigieksam | 75 | 10 aastat | |
The International English Language Testing System (IELTS) |
akadeemiline (IELTS Academic ja IELTS Online) |
6,0 (5,5 punkti iga osaoskus) | 2 aastat |
Cambridge English Qualifications: B2 First | 169* | 10 aastat | |
Cambridge English Qualifications: C1 Advanced | 169* | 10 aastat | |
Cambridge English Qualifications: C2 Proficiency | 169* | 10 aastat | |
Test of English as a Foreign Language (TOEFL) | internetipõhine | 72 (lugemine 18, kuulamine 17, kõne 20, kirjutamine 17) | 2 aastat |
Pearson Test of English (PTE) |
akadeemiline (PTE Academic ja PTE Academic Online) |
59 (59 punkti iga osaoskus) | 2 aastat |
Eesti kõrgkoolis sooritatud inglise keele B2-taseme ainekursus või eksam | Minimaalne positiivne sooritus | 5 aastat |
* Kandideerides erialale „Euroopa nüüdiskeeled ja kultuurid, inglise keel ja kultuur“, peab üldskoor olema 169 ning lisaks peab iga osaoskus olema vähemalt 169 punkti.
B2-tasemel inglise keele nõue on täidetud ka juhul kui:
1) varasem haridustase või -aste on läbitud täielikult inglise keeles EL/EMP riikides või Šveitsis, Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Kanadas, Uus-Meremaal või Ühendkuningriigis. Sellisel juhul arvestatakse keeleoskuse tõendina lõpudokumentidele tehtud märget õppekeele kohta või õppeasutuse väljastatud tõendit;
2) keskharidus on omandanud International Baccalaureate diplomiõppekava (International Baccalaureate Diploma Programme) alusel. Sellisel juhul arvestatakse keeleoskuse tõendina lõpudokumente.
Kõik aktsepteeritud tõendid ja keeletestid on leitavad siit:
võõrkeeleoskuse tõendamise tingimused ja kord
KUIDAS TÕENDADA VAJALIKKU KEELETASET?
- Kui kandidaadil on sooritatud inglise keele riigieksam, siis SAIS kuvab selle tulemust automaatselt. Eraldi tõendit esitama ei pea.
- Kui kandidaat on sooritanud rahvusvahelise keeleeksami, mille tulemust SAIS ei kuva, siis tuleb failide alla lisada paberkandjal tunnistusest skänn või korralik foto. NB! Cambridge'i keeleksami puhul aktsepteerime Statement of Resultsi tulemust ainult juhul, kui kandidaat on teinud CAE infosüsteemis oma tulemused nähtavaks ka Tallinna Ülikoolile.
- Kui inglise keele B2-oskust ei ole millegagi tõendada, tuleb osaleda TLÜ inglise keele B2-testil, mis toimub 2. juulil kell 8.00 (ruum täpsustub). Keeletestil osalemiseks tuleb kõigepealt SAISis esitada avaldus. Keeletestile registreerib kandidaadi vastuvõtutöötaja pärast avalduse ülevaatamist ning teavitab kandidaati sellest läbi SAISi.
Info välismaal kooli lõpetanutele ja International Baccalaureate'i (IB) lõpetajatele
Välismaal kooli lõpetanud kandidaadid
- Kui avaldust ei ole võimalik esitada läbi SAISi, sest puudub Eesti ID-kaart, mobiil-ID või Smart-ID, siis on võimalik esitada avaldust kohapeal. Selleks võta ühendust meiliaadressil vastuvott@tlu.ee.
- Välisriigis omandatud haridust tunnustab ülikool lähtuvalt Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangust ja soovitusest. Hinnangu saamine võtab aega kuni 30 päeva, seega palun võtta see hinnang võimalusel juba enne vastuvõtuperioodi algust.
- Kui kandidaat lõpetab alles 2025. a suvel ning ei jõua dokumente ENIC/NARIC Keskusesse saata, siis tuleb SAISi üles laadida järgmised dokumendid: isikut tõendava dokumendi koopia, eelneva hariduse diplom ja akadeemiline õiend. Kui dokumendid ei ole eesti või inglise keeles, siis tuleb üles laadida ka notariseeritud tõlked.
- Kui ENIC/NARIC Keskuse hinnang on olemas, kuid SAISis seda ei kuva, siis pöördu ENIC/NARIC Keskuse poole ja palu oma kvalifikatsioon EHISesse kanda. Sel juhul ilmub varasem haridus ka SAISi. Kui kandideerimisperioodi lõpuni on vähe aega, võid SAISi üles laadida ka Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangu koos eelneva hariduse diplomi ja akadeemilise õiendiga.
- Kandidaadid, kes on välismaal keskhariduse omandanud, saavad kõrghariduse esimese astme õppekavadele kandideerides vastuvõtupalli 100% ulatuses vastuvõtueksami tulemusest, kui erialale kandideerimiseks on nõutud riigieksami tulemus.
International Baccalaureate'i (IB) lõpetajad
Kandideerimiseks sobib kvalifikatsioon Diploma of the International Baccalaureate või Bilingual Diploma of the International Baccalaureate. NB! Lõpudokumendil peab olema märge “Diploma awarded”. “Course awarded” märkega ei ole võimalik ülikooli kandideerida.
Kvalifikatsiooni saamiseks kehtestatud tingimused:
- Sooritatud peab olema vähemalt kuus ainekursust, millest kolm standardtasemel (SL) ja kolm kõrgtasemel (HL).
- Minimaalne punktisumma peab olema vähemalt 24 punkti. Maksimaalne võimalik punktisumma (summeeritud hinded) on 45 punkti.
- Ainekursused Extended Essay (EE) ja Theory of Knowledge (TOK) peavad olema sooritatud vähemalt hindele D.
- Creativity, Activity, Service (CAS) ainekursus peab olema sooritatud.
- Kõik kõrgtaseme ainekursused (HL) peavad olema sooritatud vähemalt hindele 3. Vaid üks standardtaseme (SL) ainekursus võib olla sooritatud hindele 2.
- Kõrgtaseme ainekursuste punktisumma peab olema vähemalt 12, standardtaseme ainekursuste punktisumma on vähemalt 9.
Kui eelnevatest tingimustest on täitmata vähemalt üks, siis ei ole ülikooli võimalik kandideerida. Täidetud peavad olema kõik tingimused.
Kandideerimiseks tuleb esitada IB ametlik hinneteleht. Soovitame tulemused saata otse IB kodulehelt Tallinna Ülikoolile. Täpsem info on leitav siit. Kui tulemusi ei ole otse tellitud, siis tuleb SAISi üles laadida lõpudokumentide skaneering.
Allikas: International Baccalaureate
NB! IB lõpetajad kandideerivad Tallinna Ülikoolis 100% vastuvõtueksami tulemusega. See tähendab, et kui kandideerimisel on nõutud eesti keele ja/või matemaatika riigieksami tulemus, siis IB lõpetajate eksamitulemusi ei teisendata ning IB lõpetajatel arvestatakse vaid vastuvõtueksami tulemust. Soovi korral on IB lõpetajatel võimalus sooritada ka Eesti riigieksamid. Kui riigieksam on sooritatud ja oled IB lõpetaja, siis arvestatakse riigieksami tulemust.
Teist korda samal kõrgharidusastmel tasuta õppimine alates 2024/2025 õa
Alates 1. augustist 2024 jõustuvad kõrgharidusseaduse muudatused. Muuhulgas karmistatakse reegleid, mis lubavad teist ja enamat korda samal kõrgharidusastmel tasuta õppida. Palun tutvu muudatustega tähelepanelikult haridus- ja teadusministeeriumi kodulehel.
Haridus- ja teadusministeeriumi koduleht
Kontrolli tasuta õppimise õigust
Juhul, kui tasuta õppimise õigust ei ole, kuid soovitakse siiski õppima tulla, toimub tasumine õpingukavasse registreeritud ainete mahu ja ainepunktitasu alusel. Kindlaks määratud semestritasu ei ole. Täiskoormuses tuleb semestri kohta koguda vähemalt 22,5 EAP-d, osakoormuses õppides vähemalt 15 EAP-d. Ainepunktitasud on leitavad veebilehelt. Järgmise õppeaasta ainepunktitasud avalikustatakse veebilehel hiljemalt aprillis. Kui soovite teada, kui palju peate oma õpingute eest tasuma, tuleb ÕISis (vasakul menüüs üldinfo->õppekavad) lahti võtta huvipakkuv õppekava, sealt leiate ainekoodid. Ainekoodide järgi saate hinnakirjast vaadata, kui palju peate vastava ainekursuse eest tasuma. Hinnakirjas on ainepunkti hind 1 EAP kohta, seega kui kursuse maht on 6 EAP-d, tuleb hinnakirjas olev hind korrutada kuuega. Õpingute lõpuperioodis tuleb tasuda ka lõpetamistasu.
Vaidlustamine
- Eriala vastuvõtueksami ja osaeksami tulemust on võimalik vaidlustada, esitades kirjaliku vaide rektori määratud õppevaldkonda juhtivale rektoraadi liikmele hiljemalt eksamitulemuste avalikustamisele järgneva 3 tööpäeva jooksul. Vaide otsus tehakse vaide esitanud isikule teatavaks 4 tööpäeva jooksul
- Teisi vastuvõtuga seonduvaid otsuseid ja toiminguid on võimalik vaidlustada, esitades vaide rektori määratud õppevaldkonda juhtivale rektoraadi liikmele 3 tööpäeva jooksul otsuse teatavaks tegemisest või toimingu tegemisest arvates. Vaide otsus tehakse vaide esitanud isikule teatavaks 3 tööpäeva jooksul.
Lisainfo
Tutvu ülikooli kampusega ja vaata hoonete asukohti
E-post: vastuvott@tlu.ee
Telefon: 6409 135
Vastuvõtu infotelefonile vastatakse tööpäeviti 8.30–16.30.