Tallinna Ülikoolis toimub animatsioonifestivali üks töötubadest

18. - 21. augustini toimub Tallinna erinevates kohtades animatsioonikunstile pühendatud filmifestival "Animist Tallinn".

Animist Tallinn

“Animist Tallinn” on uus iga-aastane animatsioonifestival, mis pakub publikule ülevaate viimase aja parimatest filmidest. Samuti väärtustab festival animatsiooni kui kunstiliiki, propageerib loovat mõtlemist ja aitab kaasa Eesti animatsiooni levile.

Festivalikeskus on Eesti Kunstiakadeemias ning erinevad töötoad toimuvad nii Tallinna Ülikoolis kui teistes paikades.

Festivali raames viib Manchesteri ülikooli professor Andrew Irving läbi kahepäevase töötoa Tallinna Ülikoolis. Tema töötuba keskendub osalejate vaatlusmeetodite väljatöötamisele, et toota sisukaid lugusid. Harjutused hõlmavad psühhogeograafias, situatsiooni- ja heliuuringutes ning sotsiaalses antropoloogias välja töötatud tehnikaid. Töötuba on suunatud inimestele, kes on huvitatud sotsiaalantropoloogiast, kunstilistest uurimismeetoditest ja animatsioonist.

Prof. Andrew Irvingi töötuba "Igapäevased seiklused antropoloogias" toimub esmaspäeval 16. augustil kl 12 - 16 ja teisipäeval 17. augustil kl 12 - 14 Tallinna Ülikool auditooriumis M-328. Töötuppa on võimaik registreeruda kuni 13.augustini SIIN.

"Animist Tallinn" kohta leiab lisainfot festivali kodulehelt.

Üritust toetab (Euroopa Liit) Euroopa Liidu Regionaalarengu fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt, TLÜ TEE ehk Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja, tegevuse A7 raames, nr 2014-2020.4.01.16-0033).

EL logod