Üritus

Koit Toome ja TLÜ Sümfooniaorkester Kultuurikatlas 24. augustil

24. augustil kell 19.30 esineb Kultuurikatla black boxis armastatud muusik Koit Toome koos Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestriga. Dirigeerib Martin Sildos, saadavad Jelena Juzvik ja Dagmar Oja.

Koit Toome ja TLÜ Sümfooniaorkester.

Kontserdil kõlavad Koit Toome legendaarsed hitid, mida teame Code One repertuaarist, Eurovisiooni lavadelt, duettidena, raadiost jm uutes seadetes sümfooniaorkestrile.

Algselt Tallinna Ülikooli sisehoovis toimuma pidanud kontsert peetakse ilmastikuolusid arvestades Kultuurikatla black boxis aadressil Põhja pst 27a. Ürituse kestuseks on ligi üks tund ja 20 minutit. Kontsert salvestatakse.

Üritus toimub vastavalt kultuuriüritustele kehtivatele piirangutele. Kuna olukord võib muutuda, siis palume kõigil jälgida uudiseid olukorra ja ohutusnõuete võimaliku täpsustumise kohta. Tutvu kontserdile pääsemise nõuetega Piletilevi veebilehel.

Kontserdile!

Rohkem sümfooniaorkestrist